Будівельна компанія SMNK

Будівельна компанія «SMNK» заснована у 2007 році.
Протягом усіх цих років ми старанно працюємо над створенням унікальних об’єктів, що гармонійно вписуються в архітектурний ансамбль історичної Полтави,мають привабливий фасад і зручні, просторі планування квартир та нежитлових приміщень.
Наша мета – забезпечувати полтавців якісним, надійним затишним житлом високого класу!
Ми одні з небагатьох у Полтаві, хто будує за монолітно-каркасною технологією.Вона вважається найнадійнішою в світі. Міцна конструкція, де фундамент і каркасжорстко зв'язані, дозволяє втілювати будь-які архітектурні рішення.
Наразі будівельною компанією «SMNK» побудовано три житлові будинки у самому центрі міста та є об’єкти в роботі.
Приємно, що багато власників наших квартир відзначають високу якість будівництва та виконаних внутрішніх робіт, і неодноразово поверталися, щобпридбати житло в наступних будинках. Для забудовника це чудовий показник імотивація. Дякуємо за довіру!
Ми застосовуємо найсучасніші технології, задіюємо справжніх спеціалісті в галузі, щоб створити дійсно комфортний простір, зробити кращим наше місто та життя його мешканців. Індивідуальний підхід при проектуванні дозволяє створити ідеальні умови, що відповідатимуть усім вашим побажанням.
Продумані планування, функціональність та практичність втілені в просторих квартирах, дворівневих пентхаусах та нежитлових приміщеннях для вашого бізнесу.
Запрошуємо Вас до відділу продажу компанії «SMNK»,де наші менеджери допоможуть обрати житло мрії: вул. Пилипа Орлика, 26.

Відеогалерея

Урочисте відкриття КБ "Покровський"

Сюжет про відкриття будинку на вул. Стрітенській, 22

Благодійність

Привітання з Новим 2024 роком від будівельної компанії "СМНК"

2022-й рік. Продовжуємо будувати

ми у соціальних мережах

Знайдіть нас онлайн