Законність будівництва (дозвіл на будівництво, документи на землю)?

Відповідь: з усіма дозвільними документами (які стосуються будівництва) Ви можете ознайомитись у нас в офісі.

 

Чи можливо вносити зміни в проект квартири на стадії будівництва?

Відповідь: більшість сучасних новобудов зводиться за індивідуальним проектом. Але незважаючи на різноманіття планувальних рішень, частина покупців прагне змінити внутрішній простір житла, щоб воно ідеально відповідало їхнім потребам і уявленням про комфорт. Така послуга, як перепланування можлива на етапі будівництва. Однак слід розуміти, що готовність забудовника піти назустріч клієнтові не означає автоматичне виконання всіх його побажань. Перепланування пов’язане з питаннями комфорту і безпеки всіх мешканців будинку, тому зміни, що вносяться в межах однієї квартири, не повинні порушувати санітарних і протипожежних норм.

 

Яка висота стель, ширина дверних прорізів?

Відповідь: висота стелі в квартирах 3м, ширина вхідних дверей 1м, міжкімнатних індивідуально.

 

Чи будуть встановлені сміттєві урни в під’їздах, чи будуть стояти біля будинку?

Відповідь: сміттєпроводу в будинку не буде. Сміттєві баки будуть знаходитися неподалік від будинку.

 

Яка товщина міжкімнатних перегородок буде в наших квартирах?

Відповідь: Міжквартирні стіни 280 мм, міжкімнатні перегородки 100 мм з газобетонних блоків, стіни санвузлів 120 мм з цегли.

 

Яка підрядна організація будує будинок?

Відповідь: ТОВ «ГРАНД-ОМЕГА-ТРЕЙД». Більш детальна інформація розміщена на будівельному майданчику та зазначена у паспорті будівельного об’єкту.

 

Які металопластикові вікна та котли будуть встановлені в квартирах?

Відповідь: Будуть встановлені металопластикові вікна виготовленні з 5-ти камерної профільної системи VEKA класу А, яка відповідає сучасним вимогам енергозбереження, довговічності та екологічної безпеки . Склопакет двокамерний з енергозберігаючим склом.

 

Які будуть ліфти в будинку?

Відповідь: Будуть встановлені ліфти світового лідеру з виробництва та обслуговування ліфтів – ОTIS. Ліфти цього виробника безшумні, високошвидкісні та безпечні.