Утеплення будинку

Фасад будинку утеплений негорючим екологічно чистим матеріалом.

Це негорюча мінеральна вата і акустична ізоляція для:

 • зовнішніх стін;
 • каркасних стін;
 • підвальних перекриттів і над гаражами і проїздами.

Опалення

Квартири будинку будуть оснащені настінними газовими двоконтурними turbo котлами німецької компанії Vaillant.

Компанія Vaillant – це :

 • Світовий лідер з виробництва опалювального обладнання, представленого більш ніж в 60 країнах світу .
 • Сімейна компанія, головний офіс якої розташований в м. Ремшайд, в Німеччині
 • 140 років досвіду та інновацій.
 • Повний асортимент високоефективних системних рішень для опалення та приготування гарячої води.
 • Піонер в розробці енергоефективної техніки на базі поновлюваних джерел енергії.
 • Розвинений сервіс і чудове обслуговування клієнтів.
 • Більше 60 міжнародних нагород з 2001 року.

Vaillant turboTEC – це сучасний за своїм дизайном та якістю газовий настінний котел із закритою камерою згоряння (турбований). Виготовляється він виключно в Німеччині. Мільйони людей по всьому світу обирають котли Vaillant, оскільки це імідж та надійність, перевірені часом. Встановивши в квартирах нашого будинку Vaillant turboTEC ми можемо бути впевненими в тому, що Ваша квартира завжди буде теплою і затишною.

Димарі Schiedel - це Ваша безпека, комфорт та незалежність.

Гарантія на димарі Schiedel складає 30 років.

Димохідна система Quadro була розроблена німецькою компанією Schiedel спеціально для обслуговування котлів з ​​закритими камерами згоряння. Використання такого типу котельного обладнання актуально в багатоквартирних житлових будинках з поквартирним опаленням. Ця унікальна, перевірена на багатьох європейських ринках система, дозволяє одночасно подавати повітря для горіння до топки котла і відводити продукти згоряння, що утворюються в процесі роботи котла.

Рух повітря і димових газів відбувається в противоточному режимі. В результаті димові гази віддають частину свого тепла повітрю, що йде в топку котла, сприяючи більш повному використанню теплоти димових газів і економії енергії. Така система отримала назву LAS, або система повітря-димові гази. Вона працює без використання повітря приміщення, в якому встановлений настінний котел: через інтегрований в конструкцію димаря вентиляційний канал, повітря підводиться до топки котла, а через внутрішню керамічну трубу видаляються димові гази.

Металопластикові вікна

В квартирах будуть встановлені металопластикові вікна виготовлені, з профільної системи VEKA класу А, яка відповідає сучасним вимогам енергозбереження, довговічності та екологічної безпеки. Склопакети двокамерні з енергозберігаючим склом.

VEKA – це світовий лідер в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику .

Віконні профілі Veka це :

 • Стабільна багатокамерна система з чудовими ізолюючими характеристиками;
 • Висока шумоізоляція забезпечує тишу і спокій у Вашій квартирі;
 • Високоякісний пластик, стійкий до впливів зовнішнього середовища, не потребує ні фарбування, ні будь-якого іншого спеціального догляду;
 • Рівна гладка поверхня ;
 • Використання спеціальних армуючих підсилювачів забезпечує високу стабільність конструкцій .

Для збільшення теплоізоляції віконних конструкцій найважливішу роль відіграє склопакет .

Енергозберігаючі склопакети відрізняються від звичайних наявністю в їх конструкції спеціального скла з відбиваючими шарами. Шари на основі різних матеріалів ефективно відбиватимуть теплову енергію. Взимку склопакет перешкоджатиме виходу тепла з квартири, відбиваючи його всередину. У спеку енергозберігаючі склопакети ефективно зберігатимуть прохолоду, не пропускаючи тепло всередину вашої квартири.

Таким чином, встановивши склопакети з енергозбереженням, ми значно зменшимо витрати на опалення взимку і на кондиціонування влітку.

Ліфти

В будинку будуть встановлені ліфти фірми OTIS – це високоякісні ліфти світового класу, що характеризуються високим рівнем комфорту та безпеки.

Застосовування в ліфтах сучасних компонентів з України та Європи забезпечить плавний рух кабіни, скорочення кількості відмов і безшумну роботу ліфта. В цих ліфтах використовуються зносостійкі матеріали, що гарантують надійність і довговічність служби всіх механізмів.

Виробництво ліфтів OTIS здійснюється на заводі OTIS в Києві. Завод оснащений найсучаснішим обладнанням і випускає продукцію найвищого рівня якості. Про це свідчить той факт, що OTIS – перший в Україні виробник ліфтів, що має міжнародний сертифікат стандарту якості ISO 9001.

Сучасне обладнання і технології, професіоналізм співробітників і контроль якості на всіх етапах – це гарантія того, що виготовлений в Україні ліфт буде так само надійний, як і ліфти цієї марки в усьому світі.

Перевагою ліфтів OTIS є їхня повна відповідність Європейським ліфтовим нормам, а також правилам будови та безпечної експлуатації ліфтів.

Особливою рисою OTIS є оптимальна комбінація елегантного дизайну кабіни та підвищеної стійкості до проявів вандалізму, що є важливим чинником для мешканців будинку.

Фасади будинку

Фасади будинку будуть оздоблені високоякісною клінкерною плиткою.

Вже довгий час на ринку будівельних матеріалів користується успіхом клінкерна плитка. Вона має високий попит не тільки завдяки своєму зовнішньому вигляду, але і через свої якісні характеристики.

Клінкерна плитка – це вид плитки з кераміки, яку обпалюють один раз. Її виготовляють зі спеціальних видів глини, домішуючи фарбувальні речовини і флюси. Випал відбувається в тунельній печі при температурі близько 1200 C до повного запікання, в результаті чого плитка набуває свою міцність і стійкість .

Також серед переваг клінкеру можна виділити наступні характеристики:

 • стійкість до стирання, світла (світлових впливів)  і бактерій;
 • висока міцність, а в результаті довгий термін служби;
 • несхильність до хімічних речовин і ультрафіолету;
 • не вбирає воду;
 • висока морозостійкість;
 • термін служби облицьованого клінкером фасаду мінімум в 80 років.